Analitičar u Direkciji proizvoda i prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
06.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka Hrvatska uspješna je i ugledna institucija koju su njeni klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Analitičar u Direkciji proizvoda i prodaje, Sektora poslovnog bankarstva

Mjesto rada: Zadar

Opis posla:
- rad na poboljšanju proizvoda i usluga za poslovne subjekte te rad na razvoju i implementaciji novih proizvoda i usluga
- praćenje zakonskih propisa kojima se regulira poslovanje banke sa klijentima Sektora poslovnog bankarstva
- praćenje rezultata prodaje
- unaprjeđivanje prodajnih kanala u cilju zadovoljavanja potreba klijenata i povećavanja profita za banku
- suradnja sa poslovnim centrima u Sektoru poslovnog bankarstva
- sudjelovanje u izradi mjesečnih izvješća za Sektor poslovnog bankarstva
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS – završen Ekonomski fakultet
- prednost kandidatima informatičkog smjera
- aktivno znanje engleskog jezika
- poželjno poznavanje IT tehnologije i procesa
- aktivno znanje rada na PC-u (MS Office paket u cijelosti, prednost dobrom poznavanju MS Accessa)
- preciznost, temeljitost i ažurnost u obavljanju radnih zadataka
- analitičnost i komunikativnost
- sposobnost individualnog rada i rada u timu
- pouzdanost i odgovornost

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme od šest mjeseci, uz mogućnost produženja.

Prijave i životopisi se podnose do zaključno 06.07.2016. godine popunjavanjem prijavnog upitnika koristeći link https://www.otpbanka.hr/pu/ ili poštanskim putem na slijedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i upravljanja ljudskim potencijalima
Domovinskog rata 3
23000 Zadar
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro