Agent/ica u odjelu teleprodaje  HZZ OGLAS

Osijek
Rok prijave:
07.05.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
27
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agentica-u-odjelu-teleprodaje-2-16
Ostale informacije:
Opis poslova: posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati s jednostavnim sustavom i procesima uz podršku naših voditelja timova i trenera
komunicirat ćeš i prodavati najbolje telekomunikacijske pakete na tržištu što će ti omogućiti ostvarivanje realno postavljenih ciljeva
pružat ćeš informacije postojećim i potencijalnim korisnicima našeg klijenta i imati minimalno administrativnog posla
Poslodavac nudi: Početna obuka i podrška: Osiguravamo da svaki novi član tima dobije sve potrebne alate i znanje kako bi se uspješno integrirao i ostvarivao željene rezultate.
Nagrađivanje: Tvoj trud i doprinos bit će prepoznati i nagrađeni. Osim redovne plaće, nudimo atraktivne prodajne bonuse i nenovčane nagrade kako bi te dodatno motivirali za ostvarivanje uspjeha.Različite mogućnosti rada: Omogućavamo opcije punog ili nepunog radnog vremena s ugovorom na neodređeno te opciju rada na studentski ugovor.
Razvojni put: Nudimo svakom pojedincu priliku za napredovanje i rast unutar tvrtke.
Balansiranje privatnog i poslovnog života: Važno nam je da naši zaposlenici imaju ravnotežu između obveza na poslu i slobodnog vremena te stoga na ovom projektu nudimo rad u prvoj smjeni svima koji to žele, kao i fleksibilnost u odabiru smjena, slobodne vikende i neradne blagdane.
Prijateljska atmosfera i timski duh: Radimo zajedno kao tim, podržavamo jedni druge i slavimo uspjehe zajedno.
Mogućnost kasnijeg rada od kuće: nakon savladanog treninga i uhodavanja.
Uvjeti: orijentiranost na ostvarivanje rezultata (iskustvo u prodaji je prednost, ali ne i uvjet)
osnovno korištenje MS Office paketa
pozitivan stav, otvorenost u komunikaciji, aktivno slušanje
samostalnost, visoku motiviranost za napredak u karijeri
spremnost na rad iz ureda
hrvatski jezik (nivo izvornog govornika)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142395825
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje