Administrator u fakturnom odjelu (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Plovanija
Rok prijave:
10.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATJEČAJ
za popunu slobodnog radnog mjesta
administrator u fakturnom odjelu (m/ž) – 1 izvršitelj

Tvrtka Zigante tartufi sa sjedištem u Plovaniji, pokraj Buja, vodeća je tvrtka u proizvodnjii i distribuciji tartufa i proizvoda od tartufa.

Trenutno zapošljavamo više od 100 zaposlenih. Naša snaga je upravo u našim ljudima koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja kako bi suvereno vladali tržištem.

Kako su ljudski resursi važan dio uspjeha tvrtke, ovim oglasom smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će svojim znanjem, motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.

Administrator u fakturnom odjelu obavlja slijedeće poslove:
• kontrola i kreiranje izlaznih računa;
• zaprimanje reklamacija koje se odnose na količine ili uvjete po izdanim računima;
• unos, vođenje i arhiviranje skladišne dokumentacije;
• razduženje robe i međuskladišni prijelazi;
• upravljanje povratima robe
• ostali poslovi po potrebi i po nalogu nadređenog
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
• dinamičan posao
• poticajne uvjete rada
• stimulativnu plaću adekvatnu stručnoj spremi i iskustvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti zaposlenja:
• min 1 godina radnog iskustva na administrativnim poslovima
• spremnost na timski rad
• razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
• uvjerljivost u telefonskoj i e-mail komunikaciji sa domaćim kupcima
• želja za učenjem i usvajanjem novih tehnologija
• poznavanje rada na računalu MS Office
• poznavanje rada u Excel, Word, Outlook
• vozačka dozvola B kategorije
• odgovorno i savjesno obavljanje radnih zadataka
• timski duh, ali i spremnost na samostalni rad

Zainteresirani mogu zamolbu i životopis poslati E-poštom na
[email protected], putem donje 'Brze prijave' ili se javiti telefonom na 052 777 409 / 052 777 410, te odmah dogovoriti kratak uvodni razgovor.
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Portoroška 15, 52460 Plovanija
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.