Administrator skladištar u webshopu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Polleo Sport je najveći specijalizirani lanac trgovina sportske i zdrave prehrane za sportaše, rekreativce te ljude koji brinu o vlastitom zdravlju. U našim trgovinama ćete naići na visoko educirano osoblje koje zna i može ponuditi savjete kako da živite aktivnije, hranite se zdravije i dođete do svojih bilo sportskih, bilo osobnih ciljeva brže i sigurnije. Naše usko područje specijalizacije su proizvodi sportske prehrane i ostali dodaci prehrani koji uz pravilan i pravovremen savjet našeg stručnog osoblja - nutricionista, trenera, sportaša, postaju pravo oruđe u postizanju vaših ciljeva.

Tražite ozbiljan posao?
olite li fitness, treninge i zdravu prehranu?
Imamo posao za Vas!
Pridružite se Polleo timu!

S obzirom na povećanje obujma poslovanja tražimo djelatnika za radno mjesto:

Administrator skladištar u webshopu (m/ž) u Zagrebu.

Opis posla:
- zaprimanje narudžbi od online tima
- zaprimanje robe kada stigne u skladište - istovar i slaganje u skladištu
- provođenje inventura
- analize za potrebe managmenta
- izvještavanje
- briga o lageru i naručivanje robe
- ažuriranje stanja lagera
- izrada računa-otpremnica
- brižljivo pakiranje paketa kupcima
- stalna komunikacija sa korisničkom službom
- komunikacija sa kurirskom službom i otpremanje paketa korisnicima
- pravovremeno obrađivanje pošiljaka koje ide u povrat
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
OBAVEZNI UVJETI

Odabrana osoba će prije zaposlenja proći specijaliziranu obuku za rad na skladištu u webshopu. Razmatraće se samo prijave koje ispunjavaju obavezne uvjete

- SSS - IV stupanj
- sposobnost nošenja sa stresnim situacijama
- proaktivnost i samostalnost u radu
- odlično znanje rada na PCu - Word, osnovni excel obavezno!
- dobro poznavanje engleskog jezika
- odlične komunikacijske i organizacijske vještine
- srdačnost, otvorenost, prilagodljivost, snalažljivost, visoka razina odgovornosti i radne etike
- uspješno nošenje sa stresnim situacijama
- vozačka dozvola B kategorije
- velika prednost osobama sa pisanim preporukama od bivših poslodavaca

ŠTO NUDIMO:
- mogućnost napredovanja
- edukacije i usavršavanje
- stalni radni odnos

Svoju prijavu sa životopisom i motivacijskim pismom pošalji najkasnije do 05.05.2015. isključivo putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno