Zidar (m/ž)

Mjesto rada:
Frankfurt, Njemačka
Rok prijave:
20.01.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vi tražite posao u inozemstvu?
Mi tražimo vas.

MZ BAU Gmbh je tvrtka s iskustvom u građevini. Radimo na više projekata u Frankfurtu i okolici. Bavimo se izgradnjom i sanacijom kuća, stanova, fasada, nadgradnjama. Svojim klijentima na jednom mjestu nudimo sve usluge potrebne kako bi njihova nekretnina ostvarila svoj puni potencijal.

Za popunjavanje naše ekipe i proširenje rada, tražimo više iskusnih zidara, knaufera, keramičara i fasadera.

Radovi se izvode u okolici Frankfurta. Početak rada je odmah, a posao je zagarantiran na duži period.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• zaposlenje je na neograničeno vrijeme
• njemačka prijava
• njemačko zdravstveno osiguranje
• rad na puno radno vrijeme, s probnim trajanjem od mjesec dana
• osiguran smještaj
• rad u okruženju gdje nije potrebno znanje njemačkog ili engleskog jezika
• mogućnost predujma nakon 2 radna tjedna, iznos na upit
• mogućnost napredovanja
• pomoć pri preseljenju, predaji svih papira za prijavu i promjenu Steuerklasse
• svake godine povećanje plaće u odnosu na radno angažiranje
• na raspolaganju vozilo za prijevoz na posao, koje se može koristiti i u privatne svrhe, uz nadoknadu goriva.
• pomoć kod osiguranju kredita
• stimulativni dohodak po dogovoru
• potpuno podršku u svim početnim koracima
• plaća po njemačkom kolektivnom ugovoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Šta očekujemo:
• Odgovarajući stupanj obrazovanja u struci i barem godinu dana iskustva na odgovarajućem radnom mjestu.
• Samostalnost i savjestnost, prilagodljivost,komunikativnost i preciznost.
• Potrebno je da imate državljanstvo EU ili važeću vizu.

Mi nismo agencija za zapošljavanje, već njemačka tvrtka koje treba iskusan tim na više projekata.