Zavarivač po kombiniranom postupku 141-111 (TIG-REL) (m/ž)

Mjesto rada:
inozemstvo
Rok prijave:
10.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za terenski posao u inozemstvu tražimo zavarivače po kombiniranom postupku 141-111 (TIG-REL)

Vaši zadaci:
- zavarivanje cijevi promjera do 1000mm i debljine stijenke 25mm po kombiniranom postupku TIG-REL (141-111),
- čitanje radnih skica i nacrta,
- briga o varilačkim aparatima, alatu i stanju potrošnog materijala,
- samokontrola varova i zavarenih proizvoda,
- ostali poslovi prema uputama nadređenog.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme, mogućnost dobivanja certifikata zavarivanja i osposobljavanje za sve postupke zavarivanja,
- redovita i stimulativna primanja i plaćen »stand by«, plaćanja prema kolektivnim ugovorima za inozemstvo,
- posao u sigurnom radnom okruženju i stručnom kolektivu,
- uvođenje na radno mjesto i pomoć inženjera zavarivanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
inozemstvo

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- završeno školovanje / osposobljavanje za zavarivača,
- barem 2 godine radnog iskustva sa zavarivanjem po kombiniranom postupku 141-111 (TIG-REL),
- uklapanje u kolektiv, nekonfliktnost, dinamičnost,
- samostalnost, dosljednost, točnost, ozbiljnost i odgovornost,
- certifikati zavarivanja i znanje stranih jezika (NJEM, ENG) su prednost, no nisu uvijet.

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine