Zavarivač / Monter (m/ž)

Mjesto rada:
Naas, Irska
Rok prijave:
07.05.2021.

Tvrtka DENNISON TRAILERS Ltd je već 50 godina vodeći proizvođač kamionskih prikolica u Republici Irskoj i u Velikoj Britaniji. Našu izvrsnost također su prepoznale mnoge renomirane tvrtke na području cijele EU. Kontinuirano ulaganje u istraživanje i razvoj su srž našeg uspijeha i poslovanja.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Zavarivač/Monter (m/ž)
Naas, Irska

Opis posla:

  • Montaža i zavarivanje čeličnih konstrukcija kamionskih prikolica prema nacrtu
  • Obrada metala MIG i MAG zavarivanjem
  • Pripremni radovi, krojenje, rezanje, pričvršćivanje
  • Razumijevanje tehničkih nacrta i crteža
  • Samostalni rad

Uvjeti:

  • obrazovanje: NKV, KV, SSS (završena škola u struci – poželjno)
  • Samostalnost na poziciji zavarivača i montera čeličnih konstrukcija
  • Engleski jezik - poželjna osnovna razina razumijevanja
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva

Što nudimo:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Ugovor se sklapa direktno sa tvrtkom
  • Mogućnost rada prekovremeno
  • Osiguran smještaj
  • Stimulativna primanja
  • Osobni i profesionalni razvoj
  • Samo za EU državljane

Što očekujemo:

  • točnost, urednost
  • komunikativnost
  • dinamičnost, odgovornost
  • timski radnik

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis (na hrvatskom ili engleskom jeziku) s naznakom za navedeno radno mjesto, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka, putem linka za Brzu prijavu.

dennisontrailers.com