Zavarivač (m/ž)

Krapinsko-zagorska županija, Grad Zagreb, Zagrebačka županija
Rok prijave:
23.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka se bavi poslovima projektiranja, ugradnje i servisa opreme i instalacija u području automatike, elektrotehnike i strojarstva. Tvrtka djeluje na cijelom području Hrvatske te putem naše podružnice otvorene u Sloveniji i na području EU.

Opis posla:
• zavarivanje cjevovoda i metalnih konstrukcija, lemljenje, pričvršćivanje instalacije cjevovoda I td..
• puštanje u rad instalacije i kontrola ispravnosti rada
• rad s tehničkim nacrtom
• otklanjanje nastalih nedostataka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• Osnovno poznavanje MS Office paketa
• Dinamičnost, komunikativnost, proaktivnost, fleksibilnost.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno