Zaštitar (m/ž)

Mjesto rada:
Vrgorac
Rok prijave:
21.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AKD-Zaštita d.o.o. je vodeća, priznata i razvojno orijentirana zaštitarska tvrtka sa značajnim tržišnim udjelom na području privatne zaštite, a na tu poziciju smo došli zahvaljujući našim zaposlenicima.

Ponosimo se pravednošću i posebno pazimo na ispunjavanje svih svojih obveza prema zaposlenicima.

Opis posla
- Zaštitarski poslovi sukladno Zakonu o privatnoj zaštiti

Potreban broj zaštitara: 3
Posebne pogodnosti:
- puno radno vrijeme
- mogućnost zapošljavanja na punog ili pola radnog vremena osoba koje su korisnici mirovina
- rad na neodređeno vrijeme
- rad u državnoj zaštitarskoj agenciji na neodređeno vrijeme (sigurna i redovita plaća)
- iznadprosječna stimulativna primanja plus prigodne nagrade (za Božić, Uskrs i sl.)
- 2.400 kn nagrade licenciranom zaštitaru - za zapošljavanje
- naknada troškova prijevoza
- uvećana plaća za prekovremeni rad, te rad noću, nedjeljom i blagdanom - sukladno zakonskim odredbama
- mogućnost napredovanja (posebni sigurnosni poslovi, pratnja vrijednosti, tjelohraniteljski poslovi i sl. - do 70% veća plaća)
- fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada - prilagođeno zaštitaru
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS
- zaštitarska licenca, bez licence jer poslodavac financira stjecanje dopuštenje za obavljanje poslova Zaštitara
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola