Zamjenik voditelja trgovine (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.02.2023.

Budite drugačiji - postanite dio Desigual tima!

Desigual je internacionalni modni brend kojeg je osnovao Thomas Meyer u Barceloni 1984.godine. U svojih preko 500 trgovina diljem svijeta, Desigual se ne fokusira samo na modu, već slavi individualnost i inspirira promjene.

Odjevamo ljude, ne tijela!

Ako volite modu, pozitivni ste i predani poslu, ako želite raditi u dinamičnom i međunarodnom okruženju - pridružite nam se!

Tražimo

ZAMJENIKA VODITELJA TRGOVINE
u Desigual poslovnici Arena Centar Zagreb

Opis posla:

  • iskustvo rada u modnoj trgovini
  • iskustvo timskog rada
  • visoka razina odgovornosti i snalažljivosti
  • izražene komunikacijske sposobnosti i organizacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu i Microsoft Office paketa
  • dinamičnost i energičnost te otvorenost prema novim znanjima
  • strast za modom
  • aktivno znanje engleskog jezika

Potrebni uvjeti:

Vaše odgovornosti:

  • rad s kupcima, rješavanje reklamacija, prodaja
  • merchandising trgovine u skladu s reportima i pravilima
  • organiziranje tima, rasporeda i produktivnosti
  • dostizanje tjednih, mjesečnih i godišnjih targeta

Nudimo:

  • redovita i uredna primanja
  • 2 slobodna dana u tjednu
  • besplatna uniforma 4 puta u godini
  • rad u mladoj, ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • mogućnost napredovanja

Ako želiti biti dio mladog i dinamičnog tima, molimo Vas pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu