Zamjenik voditelja tima (m/ž)

Mjesto rada:
Virovitica
Rok prijave:
02.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaši zadaci i odgovornosti:
• Prijem, pripremanje i prezentacija odjeće i ostalih artikala u skladu sa zadanim uputstvima
• Priprema artikala za prodaju te pripremni poslovi za akcije
• Vođenje evidencije ulaska i prodaje robe
• Odgovornost za promet te briga oko pologa novca
• Izrada i briga za plan radnog vremena zaposlenih, poticanje i motiviranje zaposlenih
• Briga za kupce, aktivna prodaja
• Održavanje čistoće, urednosti i reda u poslovnici
• Organizacija i vođenje poslovnice i općih administrativnih poslova
• Provođenje internih smjernica grupacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
Radni odnos na puno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u trgovini te ugodnu radnu klimu i posvećeni tim.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
• SSS trgovačkog, komercijalnog ili ekonomskog smjera,
• Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima,
• Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Iskustvo u vođenju ljudi i sposobnost kvalitetnog rješavanja konflikata
• Zainteresiranost za modu i profesionalan nastup
• Samostalnost u radu i sposobnost timskog rada
• Vremenska fleksibilnost unutar uobičajenog radnog vremena u trgovini

Od Vas očekujemo:
• Sposobnost lakog i učinkovitog komuniciranja s nadređenima i članovima tima te kupcima,
• Visoka razina organiziranosti, samostalnosti u radu te prepoznavanje prioriteta,
• Sposobnost izvršavanja zadataka unutar vrlo kratkih rokova,
• Odgovornost, fleksibilnost, ljubaznost i strpljivost te spremnost na dodatno učenje i usavršavanje.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite nam Vaš životopis putem Brze prijave najkasnije do 02.10.2019. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine