WordPress developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stomatološka poliklinika ARENA je vrhunska specijalizirana zdravstvena ustanova iz parodontologije, implantologije, protetike, ortodoncije i oralne kirurgije.

Opis posla
• razvoj na WordPress platformi uključujući razvoj tema, predložaka stranica, dorada pluginova, dodavanje novih funkcionalnosti stranica
• postavljanje WordPress opcija, instalacija pluginova i postavki
• razvoj manjih stranica i predložaka u PHP-u i HTML-u
• administracija baze podataka (MySQL) koristeći PHPMyAdmin
• poboljšanje, upravljanje i otklanjanje greški na projektima
• kreiranje dokumentacije za korisnike, komentiranje i kvalitetna organizacija koda kako bi drugi programeri mogli raditi sa istim kodom
Posebne pogodnosti:
• mogućnost dodatne edukacije
• sudjelovanje na konferencijama
• rad u opuštenoj atmosferi u malom timu
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• poznavanje razvoja HTML/CSS koda za različite preglednike
• dobre organizacijske vještine
• posvećenost detaljima
• sposobnost rada u timu
• poštivanje rokova
• upravljanje i odobravanje sadržaja web stranice u suradnji s razvojnim i dizajnerskim timom

Ostali uvjeti:
• pratiš najnovije tehnologije razvoja weba
• sam/a znaš organizirati prioritete
• voliš analizirati i istraživati
• znaš odlično engleski u govoru i pismu
• imaš 2 godine iskustva
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine