Web shop administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
05.06.2019.

JEGER D.O.O. - EKSKLUZIVNA DISTRIBUCIJA I MALOPRODAJA
MODNIH MARKI OBUĆE I ODJEĆE TRAŽI: :

Radno mjesto: Sveta Nedelja

Opis posla:
  • vođenje i održavanje Web Shopa
  • zaprimanje i realiziranje online narudžbi
  • održavanje stranica društvenih mreža (Facebook, Instagram)
  • održavanje internet stranica
Uvjeti:
  • srednja stručna sprema, viša stručna sprema
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • najmanje 1 godina iskustva za traženo radno mjesto
Vještine:
  • poznavanje rada na računalu
  • odlične komunikacijske sposobnosti
  • objave na društvenim mrežama (FB, Instagram)
  • vozačka dozvola B kategorije

Zamolbu sa životopisom poslati do 10.06.2019. putem Brze prijave.

JEGER d.o.o.
Industrijski odvojak 1
Novaki
10431 Sveta Nedelja