Web Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2020.

Logobox je agencija specijalizirana za digitalni marketing, ali koja se s lakoćom u koštac hvata i s offline marketinškim aktivnostima. Bavimo se grafičkim dizajnom, izradom web stranica, vođenjem društvenih mreža, oglašavanjem, kreiranjem sadržaja te razvojem marketinških strategija i kampanja, a trenutno smo u potrazi za:

WEB ACCOUNT MANAGER/ICOM

Tražimo web account managera za vođenje i održavanje postojećih web projekata. Od kandidata očekujemo samostalnost u radu te da je uvijek u korak s najnovijim vijestima i trendovima iz web svijeta.

OPIS POSLA:
  • odgovaranje na upite i slanje ponuda za izradu web stranica
  • komunikacija s klijentima oko izrade novih web stranica i održavanja postojećih
  • bliska suradnja s developerom oko izrade i rokova
  • odlasci na sastanke s klijentima
  • analiza web stranica i slanje mjesečnih izvještaja klijentima
ŠTO OČEKUJEMO?
  • min. 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • poznavanje rada u WordPressu – samostalnost i mogućnost rada jednostavnijih web stranica koristeći WordPress predloške i pluginove
  • poznavanje procesa kod izrade custom web stranica
  • osnove korištenja Adobe alata (Photoshop i Illustrator za povremenu potrebu uređivanja fotografija za postavljanje na web stranice)
  • osnove programiranja – html, css i php
  • sposobnost organizacije, određivanja prioriteta, prepoznavanja i rješavanja problema
  • komunikativnu osobu s dobrim verbalnim i pismenim vještinama
  • dobro znanje engleskog jezika
DODATNI BODOVI:
  • poznavanje rada u Google AdWordsu
  • iskustvo rada s klijentima i vođenju projekata iz područja digitalnog marketinga
ŠTO NUDIMO?
  • ugodno i poticajno radno okruženje
  • priliku za samostalno upravljanje projektima, mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
KAKO SE PRIJAVITI?

Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] najkasnije do 29. lipnja 2020.
Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa.

www.logobox.agency Tomislavova 11, 10 000 Zagreb