Vrtlar (m/ž)

Mjesto rada:
Mali Lošinj (kamp Rapoća i kamp Lopari)
Rok prijave:
23.02.2020.

Lošinjska plovidba - Turizam d.o.o. nudi širok spektar usluga kroz svoje objekte. U posjedu imamo 2 kampa, restorane, beach barove, trgovine, Y/C Marina, turističku agenciju i apartmane. Upravo zbog svoje raznolikosti svojim sadašnjim i budućim djelatnicima nudimo mogućnost učenja i usavršavanja u svim segmentima turizma i ugostiteljstva. Uz rad u ugodnom i poticajnom okruženju nudimo vam atraktivne plaće, smještaj i hranu i te mogućnost napredovanja.

Vrtlar (m/ž) - više izvršitelja

Mjesto rada:

Mali Lošinj - Kamp Rapoća ***, Kamp Lopari ***

Opis posla:

  • Obavljanje pripremnih radova na tlu za sadnju biljnoga materijala
  • Sadnja i održavanje biljnoga materijala
  • Primjena agrotehničkih mjera za zaštitu od bolesti i nametnika
  • Razmnožavanje biljnoga materijala
  • Uređenje i održavanje ukrasnoga cvijeća i bilja u posudama i žardinjerama u prostorima javnoga sadržaja,kafići,restorani dućani
  • Održavanje zelenih površina i plaža čistim i urednim

Uvjeti:

  • Stručna sprema : Prednost KV/SSS
  • Radno iskustvo – poželjno
  • Odgovornost i organiziranost

Što nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme, sezonski posao, rad preko student servisa
  • Odličnu priliku stjecanja radnog iskustva
  • Puno radno vrijeme
  • Osiguran smještaj i hrana
  • Jedan slobodan dan u tjednu
  • Posao u poticajnom radnom okruženju te mogućnost napredovanja

Lošinjska plovidba - Turizam d.o.o.
Lošinjskih brodograditelja 47
51550 Mali Lošinj

www.losinia.hr