Vozač u praonici rublja (m/ž)

Mjesto rada:
Zvekovica (Cavtat)
Rok prijave:
11.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VOZAČ U PRAONICI RUBLJA - 1 djelatnik

OPIS POSLOVA
· vrši utovar i istovar prljavog i čistog rublja na relaciji praonica - korisnici usluga, osim istovara prljavog rublja u praonici
· obavezan je prisustvovati iskrcaju prljavog rublja u praonici, kao ne bi došlo do zamjene rublja raznih korisnika usluga
· dnevno popunjava u posebnom obrascu (kilometražu, vrijeme odlaska i povratka i korisnika usluge) i taj obrazac kao i talone isti dan dati na uvid voditelju praonice
· vodi brigu o tehničkoj ispravnosti vozila, redovnim i povremenim tehničkim pregledima vozila, o čemu izvještava voditelja praonice
· vodi evidenciju o prijeđenim kilometrima, te utrošku goriva i maziva
· obavlja manje popravke na vozilu, brine se o čistoći i urednom održavanju vozila
· svojim izgledom i urednošću kao i odnosu prema korisnicima usluga, treba doprinositi ugledu Društva i Praonice rublja
· financijski i materijalno odgovara za inventar i rezervne dijelove vozila
· dužan je pridržavati se propisa o zaštiti na radu
· financijski i materijalno je odgovoran za robu koju prevozi
· obavlja i druge poslove po potrebi ili po nalogu neposrednog rukovoditelja
· za svoj rad odgovoran je otprematelju rublja-skladištaru, odnosno direktoru Praonice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Stupanj stručne spreme: IV
Vrsta škole – fakulteta: Tehnička / Obrtnička
Radno iskustvo (u godinama): 1
Probni rad (u mjesecima): 1
Ostali uvjeti: Položen ispit "C" kategorije - cod 95
Vozačka dozvola:
C