Vozač teretnog vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
19.08.2019.

CKTZ je integrator usluga. Transport Vašeg tereta je naš projekt, koji vodimo od ideje do realizacije. Bez obzira na broj izvršitelja, mi vodimo i kontroliramo cijeli proces. Vi u svakom trenutku na jednom mjestu imate dostupne sve informacije o tijeku Vašeg transporta.
Naša osnovna djelatnost su integralne usluge organizacije kombiniranog transporta i jedna smo od vodećih firmi u ovom sektoru u regiji. CKTZ je preferirani partner jer radi na principu one-stop shop.
Naše usluge su rezultat dugogodišnjeg iskustva i uvijek inovativnih rješenja. Naši stručnjaci pokrivaju razne segmente: međunarodni kombinirani transport, međunarodno otpremništvo, transport opasnih tereta i velike industrijske projekte. Naši klijenti iz raznih industrija koriste usluge kombiniranog transporta s naglaskom na prijevozu željeznicom zbog kraćeg vremena prijevoza, uštede troškova, i njegovog povoljnijeg utjecaja na okoliš od tradicionalnih oblika transporta.

– Osijek
Opis posla:
  • utovar i istovar robe kamionom na području RH i EU
  • briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme
  • osiguranje tehničke ispravnosti vozila
Uvjeti:
  • potreban KOD 95
  • stručna sprema: Srednja stručna sprema
  • potrebne godine iskustva: 1
  • vozačka dozvola: B, C, E
Nudimo:
  • zanimljiv i dinamičan posao
  • profesionalnu radnu okolinu
  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom
  • službeni mobitel
  • vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

www.cktz.hr