Vozač / Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
22.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Baustoff+Metall Hrvatska d.o.o. je specijalizirana trgovina građevinskim materijalom u segmentu sistema suhe gradnje.

Kao dio velike austrijske grupacije u Hrvatskoj smo prisutni već 30 godina, trenutno na 5 različitih lokacija.

Zbog širenja poslovanja tražimo osobu koja je spremna pridružiti se našem uspješnom timu.

Poslovnica: PC Sesvete; Rimski put 31

Opis posla
• dostava robe (rad kranom) + rad u skladištu
• vođenje evidencije i dokumenata sukladno internim procedurama zaprimanja
• kontrola ispravnosti pridošle robe i prateće dokumentacije
• manipulacije robe unutar skladišta
• utovar / istovar robe, održavanje čistoće prostora skladišta
• održavanje i briga o dostavnom vozilu
• sudjelovanje na polugodišnjoj / godišnjoj inventuri
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• stalni radni odnos uz probni rok 3 mjeseca
• rad u stabilnoj tvrtki s dugom tradicijom i čvrstom pozicijom na tržištu
• puno radno vrijeme u jutarnjoj smjeni (8-satno radno vrijeme)
• slobodni vikendi (subota + nedjelja)
• edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
• redovna primanja + stimulacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima, poznavanje rada kranom
• usmjerenost na tim i rezultate
• vozača dozvola: B + C, kod 95
• društvena orijentiranost i komunikativnost izražena kroz sposobnost rada u timu

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Vozačka dozvola:
B, C
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine