Vozač / Serviser (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Istra, Dalmacija, Primorsko - goranska žup.
Rok prijave:
27.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Semmler d.o.o. od 2016. godine nudi usluge najma mobilnih wc kabina u cijeloj Hrvatskoj, uključujući i otoke. Mjesta poslovanja firme Semmler d.o.o. su rasprostranjena na više regija te stoga usluge možemo ponuditi na području cijele Hrvatske.

Radi širenja poslovanja raspisujemo natječaj za radno mjesto:

Vozač / serviser (m/ž)

Traže se izvršitelji za područje:
- vozač/ica za područje Istre
- vozač/ica za područje Zagreba
- vozač/ica za područje Dalmacije
- vozač/ica za Primorsko-goransku županiju

Opis posla:
- prijevoz i održavanje mobilnih WC kabina
- ukrcavanje i iskrcavanje mobilnih WC kabina
- održavanje vozila
- odgovornost prema opremi i objektima prijevoza
- točnost i pedantnost
Posebne pogodnosti:
- službeni mobitel
- redovita visoka fiksna primanja
- edukaciju prije početka rada
- rad sa modernom tehnologijom
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije, prednost C kategorije
- odgovoran odnos prema poslu
- savjesnost i pouzdanost

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno