Vozač kamiona / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Bakovčica, Koprivnica
Rok prijave:
15.06.2021.
Plaća:
od 796 € neto  (Kalkulator plaće)

Mjesto rada: Bakovčica, Koprivnica

Opis posla:
  • prijevoz teretnim vozilom iznad 7,5 t
  • povremeni prijevoz robe u druge zemlje (EU, BiH, Srbija)
  • dostava robe na prodajna mjesta u RH
  • utovaren/istovar i kontrola robe
  • pridržavanje zadanog rasporeda i vremena dostave robe
  • uredno vođenje i popunjavanje prateće propisane dokumentacije
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme
  • skladišni poslovi kad nema prijevoz
Uvjeti:
  • SSS
  • C kategorija, KOD 95 - obavezno
  • digitalna kartica i ADR – poželjno
  • iskustvo u vožnji kamiona 6 mjeseci
  • točnost i odgovornost
  • osnovno znanje rada na računalu
Nudimo:
  • Stalni radni odnos uz probni rad
  • Povremeni boravak na terenu max. do 3 dana
  • Solidna plaća, dnevnice, putni troškovi, naknada za topli obrok
  • Plaća: od 6 000 kn
  • Dodatna edukacija za upravljanje hidrauličnom dizalicom
Prijavite se putem donjeg linka za Brzu prijavu.