Vozač kamiona - CE kategorija (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
19.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Njemačka tvrtka iz Baden-Württemberga traži zainteresirane i motivirane vozače kamiona s CE kategorijom. KOD 95 je također obavezan.

Uvjeti posla:
- Plaća je oko 2700-3000 € bruto + dnevnica (speze) ovisno u kojoj kategoriji radite
- Vozi se: cerada, kipper (walking floor), sleper i kran
- Vozač je svaki vikend kući, radi se od ponedjeljka do petka
- Vozi se cijela Njemačka, Europa (samo Austrija i Švicarska)
- Smještaj (300 € / mj) + prijavu vam mi nudimo + predajemo zahtjev za dječji doplatak + pravimo vam zdravstvenu kartu + idemo s vama u općinu za prijavu
- Nudimo vam održavani i uredni kamion (koji samo vi vozite)
- Posjedujemo privatnu radionu za kamione.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

- Potrebno je osnovno znanje njemačkog ili engleskog jezika (podržavamo Vas i Vašu obitelj u periodu prilagodbe, kontakt osoba s poznavanjem hrvatskog jezika)

Veselimo se vašim prijavama!

Za više informacija pišite na nasu e-mail adresu: [email protected] ili nas nazovite na: +49 7371 9515-12 ili 0171/3394117