Vozač/ica motornog vozila "c" i "e" kategorije  HZZ OGLAS

7 dana do isteka
BEMIX društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo, prijevoz i poslovanje nekretninama
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
10.05.2024.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: JUŽNA MAGISTRALA 25, ŠIBENIK (KOD CAPAXA I IMPOLA)
mobitel: 095 3785178
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu, najčešće Šibensko-kninska županija samo
vođenje dnevnika rada i briga o urednom popunjavanju popratne dokumentacije

OD KANDIDATA SE OČEKUJE: zdravstvena sposobnost za rad na poslovima vozača
visok nivo savjesnosti i odgovornosti u svakodnevnom obavljanju poslovnih aktivnosti
iskustvo minimalno godinu dana na mjestu vozača
NUDIMO: rad u dinamičnom kolektivu
osigurane razne pogodnosti
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142734672
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje