Vozač/ica c kategorije  HZZ OGLAS

Rok prijave:
09.05.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija C
Kontakt:
mobitel: 091 6189806
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
- Upravljanje teretnim vozilom sukladno rutama dostave - prihvat robe- utovar u skladištu sve (na paletama) - istovar robe na adresama kupaca (naših partnera) - ispunjavanje popratne dokumentacije ( teretni list, otpremnica/povratnica),povrat osnovnog sredstva.
Uvjeti:
- minimalno SSS Prometne škole - minimalno 6 mjeseci rada u dostavi. - iskustvo u vožnji kamionom - prednost posjedovanja digitalne kartice vozača - posjedovanja KOD-a 95
Što nudimo: Naši kamioni su u super stanju,uredno servisirani. Imamo ugovore s vodećim tvrtkama za dostavu suhe i smrznute robe.
Dostavljamo isključivo na području srednje Dalmacije i uključujući otoke
Odlične uvjete za rad i priliku da sa super timom ostvariš dobre rezultate. Pratimo tvoj rad i rezultate, isto tako i nagrađujemo dodatno,a najboljima pružamo priliku za stalni radni odnos nakon probnog roka. Posao nije samo sezonski.
Molim vaš kratki životopis slati na Email : [email protected]
Po potrebi i na mob.091 618 98 06 ( radnim danom od 10- 13 sati)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140578289
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje