Vozač - dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
24.03.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
aROMA Global d.o.o. je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Trenutačno, aROMA gelato je dostupan na 8 lokacija u Hrvatskoj, od Istre do Dubrovnika i Hvara, a imamo ambiciozne planove širenja zahvaljujući kojima ćemo u narednih 5 godina biti prisutni na više od 100 lokacija u zemlji te proširiti doseg i u inozemstvo.

Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Opis posla

• upravljanje dostavnim vozilom, Hrvatska / Slovenija
• dostava i predaja robe sukladno pratećoj dokumentaciji
• odgovornost za uredno i pravilno slaganje robe u vozilu
• odgovornost za kvalitativnu i kvantitativnu predaju robe
• odgovornost za čistoću i ispravnost vozila
• sudjelovanje u utovaru i istovaru robe
• radno mjesto zahtjeva sjedenje, stajanje, saginjanje
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• radni odnos na određeno vrijeme uz probni rok i mogućnost zaposlenja na neodređeno
• stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
• dinamičan rad u rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS
• valjana vozačka dozvola B kategorije
• poželjno radno iskustvo od najmanje 1 godine na istim ili sličnim poslovima
• samostalnost i odgovornost
• ispravan i oštar vid
• dobra sposobnost komunikacije sa nadređenima i suradnicima

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina