Vozač / Dostavljač – C kategorija (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska, EU, BIH, Srbija
Rok prijave:
19.02.2022.

Mjesto rada: Hrvatska, EU, BIH, Srbija

Opis posla:
  • Prijevoz teretnim vozilom iznad 7,5 t
  • Povremeni prijevoz robe u druge zemlje (EU, BiH, Srbija)
  • Dostava robe na području RH
  • Utovar / istovar i kontrola robe
Uvjeti:
  • C kategorija, KOD 95 - obavezno
  • Digitalna kartica i ADR – poželjno
  • Iskustvo u vožnji kamiona C kategorije najmanje 1 godinu
  • Poželjna osposobljenost i rukovanje kamionskom hidrauličnom dizalicom – nije uvjet
  • Točnost i odgovornost
Nudimo:
  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna primanja
  • Dnevnice
  • Plaćene putne troškove
  • Naknadu za topli obrok
  • Dodatne edukacije
Kratki životopis sa kontakt podacima i opisom radnog iskustva poslati na e-mail [email protected], putem donje 'Brze prijave' ili poštom na adresu ORION d.o.o. P. P. 111, 48000 Koprivnica.