Vozač C kategorije (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč, Rijeka, Zagreb
Rok prijave:
31.03.2019.

VOZAČ C KATEGORIJE (m/ž)

Mjesto rada: Poreč, Rijeka, Zagreb

Opis posla:
  • utovar i istovar robe
  • dostava robe do naših prodavaonica
  • briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme
Od Vas očekujemo:
  • SSS/KV vozač motornog vozila
  • 1 godina iskustva na sličnim poslovima
  • vozački ispit C (poželjno i E) kategorije
  • prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, Kod 95
  • odgovornost u prometu i rukovanju robom, urednost, kolegijalnost
Nudimo Vam:
  • rad u prijateljskom okružju
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

Prijavite se putem linka za Brzu prijavu do najkasnije 31. 03. 2019.