Vozač autobusa (m/ž)

Mjesto rada:
Petrinja / Sisak
Rok prijave:
21.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U potrazi smo za vozačem/vozačicom autobusa za povremeni linijski prijevoz unutar RH, isključivo iz PETRINJE/SISKA.

NUDIMO:
▪ Mogućnost ugovora o radu na neodređeno vrijeme nakon odrađenog probnog roka
▪ Redovna primanja i mogućnost napredovanja
▪ Dinamično okruženje
▪ Samostalan rad i rad u dvojnoj posadi
▪ Mogućnost parkiranja autobusa u vlastitom dvorištu ili blizini mjesta stanovanja
▪ Mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Posebne pogodnosti:
OČEKUJEMO:
▪ Visoku razinu profesionalnosti i odgovornosti
▪ Točnost, snalažljivost, komunikativnost
▪ Ponajprije kulturno, ljudsko ponašanje prema putnicima, kolegama i nadređenima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vozačka dozvola D kategorije + KOD95.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
D
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina