Volonter u knjižnici (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
05.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trebamo volontere

Ukoliko imate želju svoje slobodno vrijeme provesti u knjižnici i pokloniti ga drugima, Gradska knjižnica Velika Gorica nudi vam mogućnost volontiranja!

Osnovne aktivnosti za koje tražimo volontere su:
• Održavanje pričaonice priča
• Vođenje kreativne likovne radionice za predškolce i osnovnoškolce
• Provođenje STEM radionice za osnovnoškolce
• Čitanje priča djeci na stranim jezicima
• Vođenje igraonica na stranom jeziku
• Glasno čitanje starijim osobama
• Moderiranje književnih događanja, promocija knjiga i radionica
• Pisanje osvrta na pročitane knjige.
Vrsta posla:
volontiranje

Nudimo ugodnu radnu atmosferu, a od vas očekujemo odgovornost i predanost radu!

Za sve potrebne informacije možete nam se obratiti na mail: [email protected] ili na telefon: 01/ 6222 948