Voditeljica / voditelj računovodstva i financija (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.02.2024.
Ustanova za zdravstvenu skrb Vaš Pregled - logo

Ustanova za zdravstvenu skrb Vaš Pregled - slika

Opis posla:

    Traži se voditeljica/voditelj računovodstva i financija u Ustanovi za zdravstvenu skrb Vaš Pregled u Zagrebu.

Uvjeti:

    Od kandidata se očekuju pune kompetencije i razina znanja za samostalno upravljanje odjelom računovodstva subjekta. Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je uvjet.
  • samostalni računovođa
  • korištenje programa za rad u računovodstvu
  • srednja škola / stručna sprema
  • engleski
  • B kategorija
  • minimalno 5 godina radnog iskustva

Pogodnosti:

  • kandidatima se nudi ugovor na neodređeno uz puno radno vrijeme

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.