Voditeljica pripreme projekata i izvještavanja donatorima

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.11.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OGLAS ZA POSAO
VODITELJICA PRIPREME PROJEKATA I IZVJEŠTAVANJA DONATORIMA*

Od vas se očekuje da nastavite suradnju Autonomne ženske kuće Zagreb (AŽKZ) s postojećim donatorima. Također potrebno je pridobiti podršku novih institucionalnih donatora i omogućiti nastavak financiranja rada AŽKZ-a kvalitetnim i pravodobnim planiranjem projekata i programa, javljanjem na natječaje svih jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, kao i fondove EU i druge izvore, narativnim i financijskim izvještavanjem o provedbi programa i projekta donatorima pravdati namjenski utrošena sredstva.

Vrsta posla: Radni odnos na određeno vrijeme uz probni rad u trajanju od tri (3) mjeseca.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Poželjno trogodišnje radno iskustvo
- Sposobnost naprednog usmenog i pisanog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku.
- Visoka razina odgovornosti pri obavljanju posla, poštivanje rokova, proaktivnost u traženju novih izvora financiranja i održavanju postojećih, samostalnost u obavljanju posla

Prednost:
- VSS (društveno humanističke znanosti, ekonomija, projektni menadžment, engleski jezik)
- Iskustvo rada na više projekata i programa istovremeno, a posebno kao voditeljica/koordinatorica projekta.
- Formalno ili neformalno obrazovanje na području pripreme i/ili provedbe projekata uključujući i EU projekte.

Ako se pronalazite u gore navedenom oglasu, svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljite do 05.11.2018. na [email protected].

Javljanjem na natječaj dajete svoj pristanak Autonomnoj ženskoj kući Zagreb – žene protiv nasilja nad ženama da u svrhu provođenja selekcijskog procesa, obrađuje vaše osobne podatake koje ste dostavili prijavom na ovaj natječaj.

*Oglas je napisan u ženskom rodu sukladno čl. 9. st. 2. t. 4. Zakona o suzbijanju
Diskriminacije.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Potrebno radno iskustvo:
tri godine