Voditelj / Voditeljica proizvodnje

Mjesto rada:
Belišće
Rok prijave:
06.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka WELDEX d.o.o. specijalizirana je tvrtka za obradu metala procesom laserskog i vodenog rezanja, CNC savijanja, robotskog zavarivanja i strojne obrade. Izrađujemo strojno obrađene zavarene sklopove za poznate kupce u strojogradnji.

Broj traženih radnika: 1
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Naknada za prijevoz: Da

Tražimo motiviranog/u i iskusnog/u kandidata/kinju za poziciju Voditelj/ica proizvodnje u našem poduzeću. Kao Voditelj/ica proizvodnje, biti ćete odgovorni za učinkovito vođenje proizvodnih procesa u našem proizvodnom pogonu.

Glavne odgovornosti uključuju:
- Planiranje, organiziranje i nadzor nad fazama proizvodnje
- Rukovođenje i motiviranje tima proizvodnih radnika kako bi se postigli ciljevi proizvodnje
- Suradnja sa ostalim odjelima radi osiguranja koordiniranog rada i postizanja zajedničkih ciljeva
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Konkurentnu plaću i stimulaciju na temelju postignutih rezultata
- Mogućnost napredovanja i razvoja dinamične karijere u dinamičnom radnom okruženju
- Rad u ugodnom timu koji cijeni Vaš trud i doprinos
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Razina obrazovanja: SSS, VŠS, VSS
- Iskustvo rada u proizvodnji(poželjno ali nije obavezno)
- Vještine vođenja tima i komunikacijske sposobnosti
- Analitičke i organizacijske vještine
- Sposobnost rada pod pritiskom i donošenje brzih odluka
- Radno iskustvo: 5 godina u metaloprerađivačkoj industriji na istim ili sličnim poslovima.

Ako imate strast prema vođenju proizvodnih procesa u metaloprerađivačkoj industriji i sposobnost da efikasno upravljate timom, pozivamo Vas da se prijavite za ovu poziciju.

Molimo Vas da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete na: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.

U predmetu e-pošte navedite:"Prijava za Voditelj/icu proizvodnje".
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola