Voditelj / Voditeljica kuhinje

Mjesto rada:
Crikvenica
Rok prijave:
23.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
- koordinacija i organizacija cjelokupnog rada kuhinje
- briga o produktivnosti radnika u kuhinji
- briga o redovnim promjenama jelovnika, sezonskih ponuda, gastro događanja
- briga o kvalitetnom radu kuhinje
- kontrolu kvalitete pripremljene hrane i nadgledanje svih faza rada kuhinje
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
- rad u Botique hotelu Esplanade u Crikvenici

Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Zajednički smještaj
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Razina obrazovanja:
- Srednja škola 3 godine
- Srednja škola 4 godine
- Viša ili prvostupanjska

Radno iskustvo: 3 godine

Uvjeti:
- SSS/VŠS – hotelijersko-turistički ili drugi odgovarajući smjer
- višegodišnje radno iskustvo
- stručnost u kulinarskim tehnikama
- iskustvo u kontroli troškova
- visoka razina samostalnosti i odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sposobnost planiranja i organizacije posla
- komunikacijske vještine u komunikaciji s članovima tima, delegiranje zadataka, rješavanje problema
- iskustvo rada u timu, sposobnost vođenja i motiviranja kuhinjskog tima
- upravljanje stresom i posvećenost poslu
- poznavanje engleskog jezika

Ponuda poslodavca:
- besplatan smještaj i dva obroka
- plaćen putni trošak (za zaposlenike s prebivalištem/boravištem izvan mjesta rada)
- plaćeni svi zakonski dodatci na plaću
- preraspodijeljeno radno vrijeme
- mogućnost dodatne edukacije i razvoja
- mogućnost stalnog zaposlenja

Kontakt:
- e-mailom: [email protected]
- putem linka
Potrebno radno iskustvo:
tri godine