Voditelj turističkih projekata širom Hrvatske (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.04.2023.
Plaća:
od 1 460 € do 2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lider Polska sp. z o.o. je organiziran na teritoriju Poljske kako bi pružio usluge logistike željezničkim i cestovnim prijevozom iz Ukrajine u Ukrajinu. Naša tvrtka ima bliske odnose s poduzećima koja kombiniraju više od 20 godina iskustva u međunarodnoj logistici. Razvijamo mnoge projekte, također obavljamo kupnju svih vrsta poljoprivrednih proizvoda.

Tražimo zaposlenika na mjestu voditelja projekta na području turizma širom Hrvatske:

Uvjeti:
• Plaća 2000 €, s mogućnošću bonusa;
• Probno razdoblje od dva tjedna;
• Naknadno službeno zaposlenje u tvrtki.

Odgovornosti:
• Provedba marketinških zadataka i aktivnosti;
• Pratnja u provedbi turističkog projekta.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• Stabilne i konkurentne plaće;
• Postizanje financijskih ciljeva;
• Povoljan raspored rada od ponedjeljka do petka;
• Hibridni oblik rada;
• Dva tjedna plaćenog probnog razdoblja. Naknadno zapošljavanje u poduzeću.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
• Poznavanje engleskog i ukrajinskog / ruskog na vrlo dobroj razini – preduvjet je!;
• Sposobnost korištenja Microsoft Excel, Word;
• Radno iskustvo nije obavezno;
• Pažljivost do detalja, analitički način razmišljanja, pažljivost, odgovornost.

Slanje CV-a na adresu e-pošte:
[email protected]

Poziv telefonom:
+ 48 733 580 682 (uključujući Whatsapp i Telegram - Vladislav).
Strani jezik:
ukrajinski / ruski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno