Voditelj tehničke službe i održavanja (m/ž)

ROMANA d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo, je turistička kompanija u Makarskoj pod kojom posluje moderni luksuzni hotelijerski kompleks ROMANA BEACH RESORT ****, kapaciteta preko 400 soba za smještaj više od 1000 gostiju. Pozicioniran na samoj plaži sa više vlastitih ugostiteljskih objekata i svim ostalim pratećim sadržajima koji pripadaju ovom vrhunskom objektu, hotelski kompleks svojim gostima pruža nezaboravno iskustvo i ambijent na razini hotela sa pet zvijezdica.. Nudimo odlične uvjete za stalni i za sezonski rad, te osiguravamo ugodne uvjete smještaja, tople obroke te brojne pogodnosti.

Ako ste proaktivni i ambiciozni. Ako Vas interesira rad u ugodnoj, izazovnoj i dinamičnoj atmosferi, bit će nam drago da se nam pridružite kao:

VODITELJ TEHNIČKE SLUŽBE I ODRŽAVANJA (m/ž)

Opis posla:

  • osiguranje kompletne tehničke podrške potrebne za nesmetano funkcioniranje hotelskog kompleksa
  • organiziranje, usmjeravanje, koordinacija i nadziranje rada djelatnika unutar odjela tehničke službe
  • identificiranje ključne tehničke potrebe i evaluiranje tehničkih rješenja i strategije, te nadgledanje provođenja odabranih rješenja
  • sudjelovanje u definiranju posebnih investicijskih planova i investicijskog održavanja, pregovorima i
  • sklapanju ugovora s kooperantima te nadziranje realizacije istih
  • planiranje budžeta i nadgledanje trošenja resursa
  • odgovornost za osiguranje materijalnih, tehničkih i drugih sredstava za rad, kao i za racionalno trošenje
  • odgovornost za zadovoljavanje zakonskih propisa
  • predlaganje i uvođenje mjera za unapređenje organizacije rada tehničkog odjela
  • izvještavanje Generalnom direktoru
  • suradnja sa poslovnim partnerima po pitanjima i problemima tehničke realizacije ugovorenih radova, servisiranja opreme i dr.
  • sudjelovanje u izboru dobavljača
  • donošenje i odobravanje operativnih planova
  • analiza ostvarenih poslovnih rezultata
  • svakodnevno kontaktiranje s poslovnim partnerima
  • praćenje i analiza tržišnih trendova i konkurencije
  • analiza cijena i kalkulacija
  • aktivna suradnja sa odjelom nabave i marketinga
  • nadzor provođenja zašite na radu sukladno zakonskim odredbama

Od Vas očekujemo:

  • VŠS/VSS elektrotehničkog/strojarskog usmjerenja
  • minimalno 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje Microsoft office paketa
  • napredno poznavanje rada u Windows okruženju,
  • izvrsne organizacijske te analitičke sposobnosti i ustrajnost u pronalaženju rješenja
  • kreativnost i motivacija za osobni rast i razvoj
  • sklonost timskom radu
  • izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
  • samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja
  • pouzdanost i odgovornost

Nudimo Vam sljedeće:

  • zasnivanje radnog odnosa na neodređeno nakog zadovoljenog probnog rada na određeno u trajanju od tri mjeseca
  • iznadprosječna primanja
  • mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
  • topli obrok
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio naše turističke obitelji, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem donje 'Brze prijave' zaključno do 10.04.2021. godine.

Više o nama na:
www.romana.hr