Voditelj tehničke podrške / Product manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.02.2019.

Tvrtka Brodometalurgija d.o.o. Split je jedan od najvećih trgovaca tehničkim robama (građevinski materijali, metalurgija i metaloprerada, elektrika i energetika, oprema za vodovod i kanalizaciju, te oprema za uređenje interijera) u Republici Hrvatskoj. Između ostalih, u svom portfelju imamo zastupstvo renomirane inozemne firme u segmentu linijske odvodnje oborinskih voda.

Za potrebe širenja poslovanja tražimo:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
  • sistematsko praćenje konkurencije
  • obrada projektantskih kuća
  • rad sa projektantima na izradi rješenja linijske odvodnje u projektima
  • praćenje tendera i izrada ponuda
  • tehnička podrška prodaji/kupcima
  • ažuriranje teh.dokumentacije (produktne informacije, certifikati, katalozi,...) u suradnji sa dobavljačem i brand managerom
  • redovito izvještavanje o rezultatima kao i dnevna komunikacija sa nadređenim
Uvjeti:
  • VSS/VŠS građevinskog ili strojarskog smjera
  • iskustvo u području sektora građevine i/ili strojarstva , pogotovo linijske odvodnje je prednost kao i poznavanje navedenog sektora i ključnih subjekata
  • izražena komunikativnost, prodajne i pregovaračke vještine
  • vozačka dozvola B kategorija
  • znanje rada na računaru (MS Office)
  • aktivno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV do 18.02.2019. putem linka za prijavu ili putem pošte na adresu:
Brodometalurgija d.o.o.,
Solinska 58,
21 000 Split
s naznakom “ZA NATJEČAJ”.
Email: [email protected]

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.