Voditelj smjene / Prodavač namještaja (m/ž)

Mjesto rada:
West Gate - Zaprešić
Rok prijave:
20.10.2022.

Möbel Land d.o.o. je renomirana tvrtka koja predstavlja prepoznatljive brand-ove na hrvatskom tržištu za kompletno uređenje i opremanje doma.

Ako ste ambiciozni, želite se kontinuirano educirati, napredovati i odlićno zaraditi pridružite se Möbel Landu d.o.o. i postanite dio našeg uspješnog tima.

VODITELJ SMJENE / PRODAVAČ NAMJEŠTAJA (m/ž)
MJESTO RADA: Möbel Land d.o.o., West Gate, Zaprešička 2

Opis posla:
  • Praćenje procesa prodaje do dostave robe kupcu
  • Upravljanje timom zaposlenika tijekom smjene
  • Usklađivanje poslovnih aktivnosti
  • Logistika ugradnje i montaže
  • Davanje prijedloga i sugestija za marketing poslovnice
  • Odgovornost za izvršenje mjesečnih targeta
Uvjeti:
  • Iskustvo na poziciji voditelja
  • Iskustvo u prodaji namještaja ( 3 godine)
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Samostalan rad u MS Office-u
  • Položen vozački ispit
  • SSS/VŠS/VSS
Što nudimo:
  • Sigurna i iznadprosjećna primanja
  • Radni odnos na neodređeno vrijeme
  • Pozitivno i dinamično radno okruženje
  • Profesionalan razvoj i učenje
  • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere unutar kompanije

„OSTVARITE SVOJE POSLOVNE CILJEVE U HRVATSKOJ“

Natječaj je otvoren do 20.10.2022. godine.

Svoj životopis s prijavom šaljite na e-mail: [email protected] ili putem donje Brze prijave.

Möbel Land d.o.o.
Slavonska avenija 19b
10132 Zagreb