Voditelj restorana (m/ž)

11 dana
Poslodavac:
Adria Grupa d.o.o.
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.07.2017.

Opis radnog mjesta: ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji:

Voditelj restorana (m/ž).
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Tražimo osobu koja je:
- Sposobna za organizaciju koncepta restorana zatvorenog tipa u kojima se pruža usluga prehrane, točenje pića i cateringa za ključnog klijenta
- Sposobna služiti se različitim vještinama vođenja i upravljanja s ciljem povećanja zadovoljstva klijenata, djelatnika, građenja timskog rada i samim time povećanja profitabilnosti restorana
- Sposobna voditi tim koji se sastoji od 25 ljudi
- Materijalno i financijski odgovorna za poslovanje grupe restorana
- Ima minimalno 3 godinu iskustva u operativnom vođenju poslovanja restorana
- Izvrsno poznaje engleski jezik u pismu i govoru
- Izvrsno poznaje rad u Microsoft office paketu
- Poznaje logiku računa dobiti i gubitka (P&L)
- Poznaje osnovnu zakonsku regulativu potrebnu za poslovanje ugostiteljskih objekata
- Ima VSS stručnu spremu
- Ima vozačku dozvolu B kategorije

Nudimo izazovno radno okruženje u firmi koja svakodnevno razvija poslovanje i napreduje, te rad u timu mladih ambicioznih ljudi koji svakodnevno uvode novitete u poslovanju s ciljem unapređenja poslovanja.
Očekujemo odgovornu, profesionalnu osobu usmjerenu na ostvarivanje zadanih ciljeva i željnu novih znanja.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete najkasnije do 30.06.2017. godine na e-mail adresu: posao@adria-grupa.hr ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Adria Grupa d.o.o.
Adresa:Heinzelova 53a, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.adria-grupa.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare