Voditelj recepcije / Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manuela Picard Beauty je ugledna kozmetička tvrtka sa sjedištem u Zagrebu. Sa strastvenim pristupom ljepoti i dugogodišnjim iskustvom u industriji ljepote, Manuela Picard Beuty postalo je prepoznatljivo ime među klijentima koji teže vrhunskoj kvaliteti usluga.

Najpoznatiji zagrebački salon u potrazi je za Voditelja recepcije / Administratora (m/ž) s minimalno 1 godinom s iskustvom rada na recepciji i/ili u prodaji kozmetičkih usluga i proizvoda. Lijepo molimo da se jave samo kandidati sa iskustvom koji žele napredovati u karijeri, koji istinski vole svoj posao i kozmetiku.

OPIS POSLA:
- ljubazna komunikacija s klijentima putem telefona i osobno na recepciji
- promidžba tretmana i proizvoda
- naplaćivanje tretmana
- osiguravanje dobre atmosfere i izgleda salona (glazba, kava, čisti ručnici)
- tjedna narudžba robe
- briga o potrošnom materijalu za posao
-komunicirati s klijentima i pridonositi pružanju najviše razine usluge kako bi se klijent osjećao dobrodošlim u svakom trenutku
- maksimalna srdačnost, gostoljubivost i simpatičnost
Posebne pogodnosti:
Nudimo izvrsne radne uvjete, edukaciju i razvoj, odličnu plaću i bonuse, svaki drugi vikend slobodan.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- znanje kozmetičke industrije
- odgovornost i savjesnost prema kolegicama i klijenticama
- timski duh
- komunikacijske vještine
- osnovno znanje engleskog jezika
Strani jezik:
engleski