Voditelj ratarstva - ratarske proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Valpovo
Rok prijave:
06.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao obuhvaća cjelokupnu organizaciju, provedbu i praćenje ratarske proizvodnje na ukupno 5400 hektara.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- ambicioznost i proaktivnost
- strukturiranost, analitičnost, organiziranost i prilagodljivost,
- otvorenost prema novim izazovima i promjenama,
- razvijenu komunikaciju i sklonost timskom radu.

Uvjeti natječaja:
• Završen minimalno diplomski sveučilišni studij poljoprivrednog smjera,
• Minimalno deset godina radnog iskustva u ratarstvu (poželjno je radno iskustvo u povrtlarstvu, te voditeljsko iskustvo)
• Osnovna financijska pismenost (planiranje i izvještavanje u sklopu izračuna profitabilnosti ratarskih kultura),
• Dobro poznavanje engleskog jezika, poželjno i njemačkog jezika,
• Informatička pismenost
• vozačka kategorija B

Molimo kandidate da šalju svoje zamolbe i životopise na e-mail adresu: [email protected] ili putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
deset i više godina