Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Stobreč
Rok prijave:
05.11.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• Samostalna obrada i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije (ulaznih, izlaznih računa, izvoda, temeljnica)
• vođenje glavne knjige, pomoćnih knjiga
• salda konti dobavljača i kupaca
• priprema i obavljanje poslova platnog prometa
• priprema porezne evidencije , obračun i prijava PDV, PDV-S, URA, PP-MI-PO
• obračun plaće i drugog dohotka uz pripremu odgovarajućih obrazaca
• samostalna izrada završnog računa GFI-POD obrazac, PD prijava, popratna dokumentacija
• suradnja s revizorima i primjena revizorskih preporuka
• praćenje važećih propisa iz područja računovodstva i financija te njihova primjena
• ostali administrativni poslovi po nalogu poslodavca.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ekonomskog usmjerenja
• radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1-3 godine
• odlično poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
• dobro poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
• samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
• preciznost i usmjerenost na detalje te pridržavanje vremenskih rokova
• dobre organizacijske i komunikacijske vještine
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• odlično znanje rada na računalu (MS Office paket)
• prednost posjedovanje znanja u korištenju programa Diventa (nije uvjet).

Nudimo:
• rad na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
• stručne edukacije i profesionalni razvoj
• rad u dinamičnoj i poticajnoj radnoj okolini.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina