Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manufaktura jedanaest je ured koji pruža kvalitetne usluge računovodstva i savjetovanja po mjeri (prema individualnim potrebama) klijenata, uz visoke standarde profesionalne etike, koristeći moderne komunikacijske i informacijske tehnologije.

Opis posla:
Knjigovodstveno-računovodstveni poslovi za klijente:
- kontiranje i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije (URA, IRA, izvodi, putni nalozi, itd...)
- obračun PDV-a (PDV-S, ZPDV, PPO, itd...)
- izrada statističkih i drugih propisanih obrazaca
- izrada ad hoc izvještaja za potrebe klijenata
- obračun plaće, autorskih honorara, ugovora o djelu (+ JOPPD obrasci)
- obračun i/ili kontrola putnih naloga
- komunikacija s klijentima, državnim službama i sl.
- izrada financijskih i poreznih izvještaja
- kontinuirano praćenje propisa i poslovne prakse s područja računovodstva, poreza i financija
- kontrola i analiza (kontrola bruto bilance, uočavanje potencijalnih rizika za klijenta s aspekta računovodstva i poreza, usklade)
- koordinacija tima
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja ovisna o efikasnosti
- rad u profesionalnom, stručnom, prijateljskom i pozitivnom okruženju
- mogućnost za kontinuirano učenje i formalnu edukaciju
- ugovor na neodređeno vrijeme
- rad u novouređenom uredu na atraktivnoj lokaciji
- inovativan način i pristup poslovanju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- radno iskustvo minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima (iskustvo u računovodstvenom uredu smatrat će se kao prednost)
- iskustvo u radu s računovodstvenim programima "Synesis" i "e-racuni" je prednost
- proaktivan pristup poslu
- spremnost na učenje i poslovni rast
- iznimno pozitivan karakter
- točnost, pouzdanost, odgovornost
- Word, Excel, Outlook, Internet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina