Voditelj projektne podrške (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
23.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.
Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme Mitsubishi Electric, Gree, Azuri, Thermoscreens, Climaveneta i Olimpia Splendid.
Dobitnik smo priznanja "Zlatna Bilanca 2017." za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije.
Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 90 stručnih i motiviranih djelatnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.
Kod nas se uvijek nešto događa i stalno smo u pokretu, a timski duh je jedna od naših najvažnijih karika. Bitno nam je što naši zaposlenici imaju za reći i uvijek s velikim entuzijazmom rado saslušamo svaku novu ideju. Svjesni smo da je upravo razmjena ideja, metoda rada i znanja jedini način da Deltron ide naprijed, stoga tome pridajemo veliku važnost. Cijelu ekipu u Deltronu krase sklonost pomaganju kolegama, pedantnost, pouzdanost, organiziranost, učinkovitost i spremnost na usavršavanje te savladavanje izazova. Pošteni smo, radimo predano i puno, ali isto tako znamo kada je vrijeme za zabavu i opuštanje!

Mladi smo i profesionalni te se konstantno širimo na tržištu i sada tražimo tebe kako bismo osnažili naš poslovni tim. Nudimo ti mjesto gdje ćeš imati stabilna primanja, gdje ćeš se stalno moći razvijati, ali možda i ono najvažnije, gdje ćeš svaki dan sa zadovoljstvom doći na posao.

Ako se možeš zamisliti u ovoj našoj priči, u nastavku oglasa pogledaj neke detalje koje tražimo od tebe i odmah se prijavi jer jedva čekamo čuti što upravo ti imaš za reći!

OPIS TVOG RADNOG MJESTA:
Tražimo osobu s dobrim znanjem i iskustvom u području tehnike grijanja i hlađenja, a poželjno je da si upoznat s VRF sustavima (zrak i voda) i dizalicama topline. Tvoja će glavna uloga i obaveza biti osiguravanje poslovnog uspjeha kroz implementaciju snažnih i održivih prodajnih strategija. Bitno nam je da poznaješ tržište, proizvode i usluge te da razumiješ potrebe, želje i probleme klijenata koji će u ovom slučaju biti projektanati diljem Hrvatske. Bit ćeš tehnička podrška projektantskim uredima, konzultantima te investitorima, a osim toga, ideja je da obilaziš tržište u svrhu prezentiranja ključne opreme i mogućnosti njene primjene kroz projektna rješenja te da provodiš stručne edukacije vezane uz opremu i mogućnost njene primjene.

S obzirom da ćeš voditi svoj tim prodajnih inženjera, osim odličnog poznavanja struke, ono što nam je također bitno jest da imaš odlične socijalne vještine kako bi u svakom trenutku bio sposoban motivirati članove svog tima s ciljem ostvarivanja što boljeg poslovnog rezultata. Željeli bismo da imaš izražene liderske sposobnosti te da znaš biti timski igrač, a sve s ciljem unaprjeđenja poslovanja.
Posebne pogodnosti:
POSEBNE POGODNOSTI:
• službeni automobil za 24-satnu upotrebu, mobilni telefon i prijenosno računalo
• tim vrhunskih tehničkih i prodajnih specijalista u svojstvu mentora
• zasnivanje odnosa na neodređeno vrijeme
• kontinuirano ulaganje u naše zaposlenike - stručno certificiranje, učenje novih
• tehnologija, specijalizacije, prisustvovanje konferencijama, pohađanje tečajeva i seminara, interno obrazovanje
• fleksibilno radno vrijeme - najvažnija nam je kvaliteta i točnost odrađenog posla, prilagodi radno vrijeme svom ritmu
• stimulativna primanja i ostale beneficije na temelju rezultata rada - tvoj će angažman uvijek biti prepoznat i adekvatno nagrađen

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VŠS/VSS – tehničkog usmjerenja
• minimalno 3 godine iskustva na području tehnike grijanja i hlađenja
• potrebno napredno poznavanje VRF sustava i dizalica topline
• prednost iskustvo iz područja servisne djelatnosti na području tehnike grijanja i hlađenja
• odlične voditeljske i motivacijske vještine
• izuzetne prodajne, komunikacijske i prezentacijske vještine
• visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
• visoka razina radne etike i poštenja
• sklonost timskom radu
• sistematičnost i organiziranost u svakodnevnom radu
• spremnost na kontinuirano učenje i primjenu novih tehnologija
• spremnost na česta službena putovanja (prisutstvo na specijaliziranim sajmovima i posjete projektantima)
• engleski jezik u govoru i pismu
• aktivno korištenje MS Office paketa (MS Word, Outlook, Excel, Power Point)
• vozačka dozvola B kategorije

Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine