Voditelj projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
07.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas smo jedni od lidera u poslovima, inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme Mitsubishi Electric, Gree, Azuri, Thermoscreens, Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems i Olimpia Splendid.

Dobitnici smo priznanja „Zlatna Bilanca 2017.“ za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije kao i priznanja “Zlatna kuna” za najuspješniju srednju tvrtku Splitsko-dalmatinske županije u 2019. godini. Također smo kontinuirani dobitnici nagrade bonitetne izvrsnosti AAA od 2014-2018. godine te 2020. godine i 2021. godine.

11. siječnja 2022. godine većinski vlasnik tvrtke Deltron d.o.o. i tvrtke Deltron d.o.o. Sarajevo postaje europski distributer klimatizacijskih uređaja i rashladne opreme, švedska tvrtka Beijer Ref. Beijer Ref predstavlja jaku svjetsku grupaciju sa 4.100 zaposlenika i poslovanjem u 38 država diljem svijeta. Deltron je ovim potezom ojačao svoju poziciju na tržištu Hrvatske te Bosne i Hercegovine.

Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 120 stručnih i motiviranih djelatnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Bitno nam je što naši zaposlenici imaju za reći i uvijek s velikim entuzijazmom rado saslušamo svaku novu ideju. Svjesni smo da je upravo razmjena ideja, metoda rada i znanja jedini način da Deltron ide naprijed, stoga tome pridajemo veliku važnost.

Cijeli tim u Deltronu krase sklonost pomaganju kolegama, pedantnost, pouzdanost, organiziranost, učinkovitost i spremnost na usavršavanje te savladavanje izazova. Pošteni smo, radimo predano i puno, ali isto tako znamo kada je vrijeme za zabavu i opuštanje! Mladi smo i profesionalni te se konstantno širimo na tržištu i sada tražimo tebe kako bismo osnažili naš poslovni tim. Nudimo ti mjesto gdje ćeš imati stabilna primanja, gdje ćeš se stalno moći razvijati, ali možda i ono najvažnije, gdje ćeš svaki dan sa zadovoljstvom doći na posao. Ako se možeš zamisliti u našoj priči, u nastavku oglasa možeš vidjeti neke detalje o radnom mjestu!

• praćenje dinamike gradilišta i nadzor nad izvršenjem radova
• kontrola obavljenih radova unutar budžeta i zadanih rokova
• komunikacija i suradnja s ostalim sudionicima u izgradnji
• kontrola projektne dokumentacije
• izrada i vođenje tehničke dokumentacije
• analiza i izvještavanja o provedenom projektu
• usklađenost radova sa zahtjevima projektne dokumentacije
• usklađenost radova sa zakonskim i strukovnim propisima
• dokazivanje izvedenih radova i ugrađene opreme kroz građevinsku knjigu
• vođenje građevinskog dnevnika
• izradu mjesečnih obračuna izvedenih radova
• izradu primopredajne dokumentacije
• koordinaciju između investitora/naručitelja, nadzora, dobavljača i kooperanata
• izvršenje projekata unutar zadanog budžeta i rokova
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• odličnu atmosferu na poslu, dobre odnose, timski duh i kohezivnost timova
• dinamičnu i izazovnu radnu okolinu - s nama nikad nije dosadno
• mogućnost učenja, doeduciranja i napredovanja
• mogućnost promjene odjela unutar firme i educiranje za te svrhe
• nagrade za poslovne uspjehe, postignuća i trud
• dodatno zdravstveno osguranje
• plaćen vrtić za djecu naših zaposlenika
• mobilni uređaj, izvrsnu mobilnu tarifu i računalo
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• tražimo inženjera GRAĐEVINE po struci
• obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje rada na računalu (AutoCAD, Excel, Microsoft Office)
• vozačka dozvola "B" kategorije
• služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
• sposobnost samostalnog i brzog odlučivanja
• snalaženje u stresnim situacijama i dobro funkcioniranje pod pritiskom
• odlične organizacijske sposobnosti
• dobro funkcioniranje u timu

Posebno cijenimo:
• razvijene komunikacijske, pregovaračke, prezentacijske i organizacijske vještine
• visoku dozu entuzijazma i kreativnosti, proaktivnost i fleksibilnost
• želju za stjecanjem novih znanja i iskustva te njihovu kreativna primjena
• spretnost i sposobnost uočavanja prilika za promociju brenda i tvrtke
• sposobnost istodobnog rada na više projekata u zadanim rokovima
• sklonost timskom radu i razvijanju dobrih odnosa sa suradnicima
• razmišljanje 'izvan okvira'

*Ukoliko se želite pobliže predstaviti, pošaljite nam kratko motivacijsko pismo uz prijavu! :)

Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro