Voditelj projekata u operacijama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Omiš, Pazin
Rok prijave:
19.11.2023.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 zaposlenika, ima više od 1200 trgovina te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

VODITELJ PROJEKATA U OPERACIJAMA (M/Ž)

Lokacija rada: Zagreb / Omiš / Pazin

Opis posla:

  • Planiranje i osiguravanje provedbe projekata vezanih uz operacije
  • Praćenje rezultata implementiranih projekata
  • Kontinuirani rad na provođenju postavljenih procesa i unapređenju postojećih prodajnih procesa
  • Koordinacija prodajnog tima uz poštivanje rokova i zadanog budžeta
  • Izvještavanje s ciljem praćenja projektnih rokova, ciljeva i potencijalnih rizika
  • Kontinuirani rad na poboljšanju uspješnosti lansiranog projekta
  • Analiziranje financijskih pokazatelja projekata te upotreba analiziranih podataka za poboljšanje profitabilnosti samih projekata
  • Pružanje podrške direktoru kod pripreme godišnjeg bužeta službe prodajnih procesa
  • Izrađivanje radnih uputa i procedura te ažuriranje postojećih s ciljem što veće efikasnosti

Od Vas očekujemo:

  • Viša ili visoka stručna sprema ekonomskog smjera
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva u prodaji/operacijama
  • Napredno poznavanje Microsoft Office paketa s naglaskom na Excel
  • Proaktivnost i usmjerenost na rezultat, samostalnost, organiziranost i sistematičnost
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Razvijene komunikacijske, pregovaračke i analitičke vještine

Nudimo Vam:

  • Službeno vozilo, mobitel i laptop
  • Mogućnost ostavrenja godišnjih bonusa
  • Priliku za osobni rast i razvoj karijere
  • Izazovno i dinamično radno okruženje unutar brzorastuće kompanije
  • Stimulativana primanja

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.