Voditelj projekata / Projekt Manager / Projektleiter (m/ž)

Mjesto rada:
Gornji Desinec
Rok prijave:
05.07.2022.
Plaća:
od 1 062 € do 1 593 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Formartis d.o.o. je brzorastuća hrvatska tvrtka s vlastitim proizvodnim kapacitetom, posvećena produkciji i razvoju inovativnih svjetlećih reklamnih rješenja visoke kvalitete na domaćem i europskom tržištu.

Više od 20 godina iskustva i zadovoljni klijenti naša su najbolja preporuka!

Kako bi nastavili postavljat trendove na tržištu u našoj niši poslovanja a s obzirom na rast, razvoj i ulaganje u kvalitetu tvrtke u potrazi smo za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom okruženju.

Postani i ti dio našeg uspješnog tima, jer naši djelatnici naša su snaga!

Tražimo timskog igrača s motivacijom za rad u međunarodnom okruženju s naglaskom na područje Austrije i Njemačke.

Zato je bitno tečno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu. Cijenimo proaktivnost jer je Project manager prvi na udaru za pitanja o projektnim i tehničkim problemima koji stoje na putu uspješnog izvršenja radnih zadataka.

Nudimo ti rad sa mladim i kreativnim timom, na velikim i dinamičnim projektima izrade, dostave i montaže svjetlećih reklama za međunarodne klijente. Uz nekoliko inženjera uvijek na raspolaganju imaš nekoga za savjetovat se, a tu je i top menadžment koji je primarno tehnički potkovan.

U konstantnoj si komunikaciji s klijentima kako bi ostvario dvosmjerni tok informacija i dobio sve potrebne podatke koji su potrebni za realizaciju projekta.

Ako nisi siguran što je menadžment dogovorio s klijentom, provjeriš u tehničkoj dokumentaciji, a ukoliko naiđe problem kojeg jednostavno ne znaš riješiti konzultiraš se sa ostatkom tima.

Koordiniraš pripremu i realizaciju projekta a na terenu si na raspolaganju timu kako bi im olakšao snalaženje i komunikaciju s međunardonim dobavljačima, a sve uz kratka putovanja na sastanke i koordinacije kod klijenta, nakon čega dolazi primopredaja gdje ćeš uvidjet kakav vrhunski posao je naš tim napravio.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- kvalitetan balans slobodnog vremena i rada
- dodaci na plaću - stimulacija / topli obrok / prijevoz
- službeni mobitel i računalo
- ugodna radna atmosfera
- rad od kuće: povremeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- aktivno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- radno iskustvo poželjno (nije uvjet)
- poznavanje rada na računalu (Internet, MS Office)
- odgovornost, stručnost i korektnost u obavljanju zadataka
- organizacijske sposobnosti i proaktivnost
- sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na putovanja u inozemstvo i terenski rad
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina