Voditelj projekata, inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
01.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka DLS d.o.o. osnovana je 1993. godine i bavi se projektiranjem i zaštitom okoliša. Zaposleni su stručnjaci iz različitih područja znanosti – od strojarstva, kemijske tehnologije, sanitarnog inženjeringa, pomorskog prometa, prehrambene tehnologije, preko biologije/ekologije pa do brodogradnje i građevine.
DLS d.o.o. pruža usluge iz područja zaštite okoliša i prirode, zaštite i spašavanja, nadzora i rukovanja s opasnim tvarima, EU aplikacija, investicijskih projekata.

Rijeka

Opis:
- nadgledanje i vođenje aktivnosti u fazi izvođenja projekata
- pripremanje i provođenje potrebne radnje u svim fazama projekta
- rad u uredu i na terenu
- vođenje zakonski potrebne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- kontinuirano unapređenje znanja i razvoj vještina
- rad u dinamičnom, profesionalnom i ugodnom radnom okruženju
- vikendima i praznicima ne radimo
- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- viša ili visoka stručna sprema tehničkog smjera
- spremnost na rad na terenu što ujedno zahtijeva i dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- usmjerenost na timski rad, vještina u komunikaciji, samostalnost u odlučivanju
- sklonost i sposobnost vođenja operativnog tima
- potrebno je radno iskustvo
- dobro poznavanje MS Office programa i CAD-a
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B