Voditelj proizvodnog postrojenja (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Laser Inženjering d.o.o. vodeća je hrvatska tvrtka u laserskom rezanju metala a značajni dio poslovanja čini izvoz za velike kupce iz Slovenije i Austrije. Osim usluga laserskog rezanja metala, pružamo i usluge rezanja vodom, plazmom i plinom te usluge savijanja metala.

Naša je vizija biti preferirani dobavljač u pružanju usluga rezanja metala za renomirane tvrtke iz regije i EU-a.

Kao rezultat dosadašnjeg uspješnog poslovanja kako na domaćem tržištu tako i tržištima Slovenije, Austrije i Njemačke, postigli smo visok nivo kvalitete proizvoda, optimalni odnos kvalitete i cijene što potvrđujemo primjenom normi ISO sustava (9001 i 14001) kao i primjenom TQM-a u svim procesima poslovanja.

U usporedbi s konkurencijom, prednost je tvrtke Laser Inženjering d.o.o. ponajprije marljiv rad naših zaposlenika, znanje, stručnost, kompetencija i kvaliteta pružene usluge, tehnička rješenja te brzina i konkurentnost cijena naših proizvoda.

Zbog širenja poslovanja, kako na domaćem tako i inozemnom tržištu, u potrazi smo za voditeljem proizvodnog postrojenja.

Opis posla:
- organizacija rada proizvodnje i vođenje proizvodnog tima
- nadzor i kontrola proizvodnje
- tehnička priprema proizvodnje, konstruiranje te priprema projektne tehnološke dokumentacije
- praćenje nabave materijala za proizvodnju, potrošnog materijala i alata za proizvodnju
- organizacija servisa i provođenje korektivnih i preventivnih radnji na održavanju strojeva
- provođenje zaštitnih mjera proizvodnje i zaštite okoliša
- konstantan rad na unapređenju proizvodnje i kvalitete finalnih proizvoda
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
- mogućnost napredovanja i daljnjeg usavršavanja
- redovita i sigurna primanja
- plaćeni troškovi prijevoza
- regres i božićnica
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS strojarstvo (dipl. ing. mag.)
- poznavanje rada na računalu i računalnim programima (AutoCAD, SolidWorks, Inventor ili dr.)
- poznavanje rada na proizvodnim strojevima za metaloprerađivačku industriju
- poznavanje tehničkih karakteristika materijala i sklopova za proizvodnju
- iskustvo u radu s pločastim materijalima i sastavljanjem sklopova
- dobre organizacijske vještine, komunikativnost i vođenje tima

Prijavite se putem linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine