Voditelj proizvodnje prehrambenih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Ludbreg
Rok prijave:
25.08.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Čokoland d.o.o. je jedan od najpriznatijih proizvođača mlinaca u Hrvatskoj. Naš brend, Mlinci iz centra svijeta, lider je u svojoj kategoriji proizvoda kako na domaćem tako i na izvoz tržištu. Osim proivodnjom, bavimo se i distribucijom prehrambenih proizvoda te opremom za prehrambenu indrustriju i ugostiteljstvo.

Radno mjesto: Voditelj proizvodnje prehrambenih proizvoda

Opis poslova:

• planiranje i organiziranje procesa proizvodnje prehrambenih proizvoda,
• izrada i ažuriranje proizvodne dokumentacije,
• briga o zdravstvenoj ispravnosti gotovih proizvoda,
• kontrola kvalitete sirovina i gotovih proizvoda,
• sudjelovanje u auditima sustava kvalitete i sigurnosti hrane,
• priprema, nadzor i vođenje dokumentacije,
• implementacija novih metoda, opreme i strojeva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno iskustvo rada u prehrambenoj industriji
• poželjno poznavanje sustava kvalitete i sigurnosti hrane
• organiziranost i analitičnost
• sposobnost vođenja tima ljudi
• osposobljenost za upravljanje vozilom B kategorije
• spremnost na improvizaciju
• razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
• poznavanje MS Office paketa

Nudimo:
• rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
• odlične uvjete rada
• stimulativna primanja