Voditelj proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Knin
Rok prijave:
19.02.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DIV Grupa je jedan od vodećih europskih proizvođača metalnih proizvoda, s kupcima i poslovnim partnerima u 35 zemalja svijeta, s najvećim rastom u segmentu proizvodnje u regiji te više od 3500 zadovoljnih zaposlenika u tvrtkama, tvornicama i predstavništvima u šest država.

DIV Grupa je uspješno privatizirala više proizvodnih tvrtki u Hrvatskoj i široj regiji te kontinuirano investira u porast proizvodnih kapaciteta, razvoj novih proizvoda, otvaranje brojnih novih tržišta, uz stalno povećanje broja zaposlenih. Vjerujući da samo uspješni i zadovoljni zaposlenici mogu stvoriti uspješnu tvrtku, sustavno ulažemo u profesionalno usavršavanje svojih djelatnika te razvijamo kvalitetno poslovno okruženje usmjereno na ostvarivanje ciljeva i timski rad.

Opis posla:

• vođenje i organiziranje proizvodnih i tehnoloških procesa te kontrola rada poslovođa i radnika
• organizacija i usklađivanje poslova operativno tehničke pripreme, proizvodnje i kontrole poštujući tehnološki postupak
• organiziranje, upravljanje i kontrola izvršenja poslova i rokova proizvodnje, Rukovođenje poslovođama, Vođenje dnevnih/tjednih koordinacijskih sastanaka s timom voditelja pojedinih sektora proizvodnje
• planiranje proizvodnje na osnovu radnih naloga, praćenje plana i dinamike izvršenja proizvodnje i izvještavanje rukovodstva
• organizacija tehnoloških procesa prema pisanim radnim postupcima za izradu pojedinih proizvoda unutar proizvodnje i njezinih organizacijskih cjelina
• nadzor procesa (održavanje radnih strojeva, alata i pribora u radnom stanju
• izrada godišnjeg plana proizvodnje u suradnji s direktorom
• suradnja i/ili koordinacija s ostalim sektorima u grupaciji poslodavca te sudjelovanje u predlaganju poboljšanja poslovanja
• provođenje korektivnih i preventivnih akcija, Uspostavljanje mjera u cilju sprečavanja nastajanja neusklađenosti prethodno i u toku proizvodnog ciklusa
• rješavanje i prenamjena nesukladnih proizvoda u proizvodnji, Kontrola troškova, Usklađenost poslovanja s propisima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• pozitivno radno okruženje
• stimulativna primanja
• mogućnost napredovanja
• stručne edukacije
• stalni radni odnos
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS
• potrebna zvanja: tehnička struka
• napredno poznavanje rada na računalu
• minimalno jedna godina iskustva u struci
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina