Voditelj prodaje za područje industrijskih proizvoda (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želiš li postati ključni igrač u dinamičnom svijetu industrijske tehnike? Tražiš izazovnu poziciju gdje možeš iskoristiti svoje tehničko znanje i komunikacijske vještine? Ako te veseli rad u inovativnom okruženju i imaš strast za prodaju, pridruži nam se kao naš novi Voditelj prodaje! Prilika je tu – iskoristi je i postani dio našeg uspješnog tima!

Tražimo stručnjaka s tehničkim obrazovanjem i izvrsnim komunikacijskim vještinama. Poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika je dodatna prednost zbog suradnje s našim međunarodnim distributerima. Idealni kandidat je prodajni stručnjak s iskustvom u pregovorima i prezentacijama te organizirana i samostalna osoba s vozačkom dozvolom B kategorije.

Nudimo dinamično radno okruženje u kojem ćeš moći razvijati svoje vještine, stimulativne bonuse koji odražavaju tvoj doprinos, mogućnost vođenja vlastitog tima i oblikovanja poslovnog uspjeha te redovno puno radno vrijeme bez prekovremenog rada. Isplatu plaća do 10. u mjesecu, edukacije, dopunsko zdravstveno i skraćeno radno vrijeme petkom.

Posao uključuje:
- Sastanke s našim klijentima, pružajući im vrhunsku podršku i prezentirajući naše proizvode i usluge.
- Aktivno praćenje novih poslovnih prilika i usavršavanje u industriji kako biste ostali korak ispred konkurencije.
- Izgradnju dugoročnih poslovnih odnosa s našim kupcima, fokusirajući se na njihove potrebe i zahtjeve.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Rad u poticajnoj i podržavajućoj radnoj okolini, s mogućnošću osobnog i profesionalnog razvoja.
- Stimulativni bonusi koji odražavaju vaša postignuća i doprinos tvrtki.
- Redoviti radni tjedan bez prekovremenih sati ili radnih vikenda, s naglaskom na ravnoteži između poslovnog i privatnog života.
- Mogućnost vođenja vlastitog tima i aktivno sudjelovanje u oblikovanju uspjeha tvrtke.
- Dopunsko zdravstveno osiguranje
- Team building
- Referral bonus
- Ugovor na neodređeno
- Petkom se radi kraće, tako da je kod nas svaki vikend - produženi vikend!
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Obrazovanje u tehničkom području (VSS/SSS)
- Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- Vozačka dozvola B kategorije
- Izražene prodajne vještine i sposobnost pregovaranja, s naglaskom na komunikaciju i suradnju
- Organizacijske vještine i samostalnost u radu, sa svrhom postizanja postavljenih ciljeva

Pridruži se našem timu i postani ključni dio našeg uspješnog puta! Pošalji svoj životopis na: [email protected]
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro